Swarovski 1028 XILION Chaton PP6 (1.35mm) Majestic Blue (100 vnt)

3,15 €
Prekyboje
SKU
SW5418839-(100)
Silver Dream yra oficialus Swarovski® partneris ir siūlo platų aukščiausios kokybės ir neprilygstamo spindesio Swarovski kristalų asortimentą.
Nauja spalva – Majestic Blue. Panaši į jūrą – gili ir žadinanti jausmus naujoji Swarovski spalva – Majestic Blue atkuria prisiminimus. Tai – skaidresnis, gilesnis ir dar intensyviau žėrintis negu bet kuris iki šiol sukurtas mėlynas atspalvis. Jis puikiai tinka įvairių kostiumų, drabužių, papuošalų kūrimui, vyrauja itin plačios šios spalvos kristalų pritaikymo galimybės.
Kokius dizainus kurti, pasirinkus Majestic Blue spalvą? Šis itin skaidrus mėlynas atspalvis turi kur kas gilesnį ir intensyvesnį žėrėjimą negu bet kuris iki šiol sukurtas mėlynas atspalvis. Puiki kokybė suteikia pranašumų: naudokite šią spalvą kostiumų, drabužių, aksesuarų, papuošalų kūrimui, taip pat suteikite prabangos pojūtį rankų darbo projektams, įvairiems įpakavimams bei elektronikos priemonėms.
Kuo Majestic Blue spalva išskirtinė, palyginus su kitais mėlynais atspalviais? Ši spalva intensyvesnė, labiau žėrinti, palyginus su Sapphire ir Capri Blue. Ši naujoji spalva yra skaidriausio, sodriausio mėlyno atspalvio iš viso Swarovski spalvinio spektro. Majestic Blue žėrėjimas primena įmantrius karališkus brangakmenius. Mėlyna spalva taip pat laikoma dieviška, begaline, beribe.
Papildoma informacija
Gamintojas SWAROVSKI
Pagaminimo šalis Austrija
Tipas Apvalūs kristalai
Modelis 1028 XILION Chaton
Forma Apvalus
Spalva Majestic Blue
Spalvų grupė Mėlyna
Dydis PP6 (1.35mm)
Diametras 1.35mm
Storis 0.9mm
Kiekis pakuotėje 100 vienetų
Padengimas Su padengimu
Padengimo tipas Platinum Pro Foiling (F)
Kolekcija Pavasaris/Vasara 2019