(0 item) - 0,00 €

Jūsų krepšelis yra tuščias

Sveiki atvykę į Kristalai.lt!
2 X 4120 MM 14,0 X 10,0 CRYSTAL BUTTERCUP S

Daugiau peržiūrų

2 X 4120 MM 14,0 X 10,0 CRYSTAL BUTTERCUP S

SKU: SW5428704-(2)
Silver Dream yra oficialus Swarovski® partneris ir siūlo platų aukščiausios kokybės ir neprilygstamo spindesio Swarovski kristalų asortimentą.

4120 Oval Fancy kristalai yra specialiai pritaikyti šioms 4120S metalinėms detalėms 14x10mm.

Būsena: Prekyboje

3,47 €
Nemokamas pristatymas Lietuvoje pirmenybiniu registruotu paštu užsakymams nuo 29 EUR (su PVM). Standartinė pristatymo kaina pirmenybiniu registruotu paštu Lietuvoje yra 1.19 EUR.

Užsakymai, apmokėti iki 13 val., yra išsiunčiami tą pačią darbo dieną. 99% atvejų siuntos yra pristatomos kitą darbo dieną po išsiuntimo. Jei užsakyme yra prekių, kurios dėl tam tikrų priežasčių yra išsiunčiamos per 2 darbo dienas, visas užsakymas taip pat bus išsiunčiamas per 2 darbo dienas, gavus apmokėjimą. Daugiau informacijos apie pristatymą...

Papildoma informacija
  Gamintojas SWAROVSKI
  Pagaminimo šalis Austrija
  Tipas Fancy kristalai
  Forma Oval
  Modelis 4120
  Spalva Crystal Buttercup
  Spalvų grupė Geltona
  Dydis 14mm
  Ilgis 14mm
  Plotis 10mm
  Storis 6mm
  Kiekis pakuotėje 2 vienetai
  Padengimas LacquerPRO (S)
  Kolekcija Pavasaris/Vasara 2019
  Naujienos Nauji Swarovski kristalai
Prekės Aprašymas

  Detalės

  NAUJIEJI CRYSTAL SHINY LACQUERPRO EFEKTAI. Naujieji Crystal Shiny LacquerPRO efektai – Buttercup, Lime ir Lilac – tai rafinuoti, spindintys ir išraiškingi atspalviai. Jie puikiai tinka elegantiškiems, drąsiems ir ryškiems stiliams. Šių naujųjų spalvų derinimas su Majestic Blue – tai naujos, jaudinančios dizaino galimybės.
  LACQUERPRO EFEKTAI.Šis aukščiausios kokybės Swarovski kristalų lako efektas sukuria autentišką, modernų padengimą. LacquerPRO efektą turi šios kristalų spalvos: Crystal Ivory Cream, Crystal Royal Red, Crystal Dark Red, Crystal Royal Green, Crystal Royal Blue, Crystal Dark Grey, Crystal Azure Blue, Crystal Peony Pink, Crystal Summer Blue, Crystal Mint Green ir Crystal Light Coral. Šių spalvų kristalai turi aukščiausios kokybės matinę, lakuotą kitą pusę (nugarėlę), įprastinį kristalų padengimą pakeičia opalinė išvaizda. Šios spalvos turiau pusiau opalinį, pusiau blizgų paviršių.
Product's Review

CMS tab