(0 item) - 0,00 €

Jūsų krepšelis yra tuščias

Sveiki atvykę į Kristalai.lt!
2 X 4120 MM 14,0 X 10,0 MAJESTIC BLUE F

Daugiau peržiūrų

2 X 4120 MM 14,0 X 10,0 MAJESTIC BLUE F

SKU: SW5394903-(2)
Silver Dream yra oficialus Swarovski® partneris ir siūlo platų aukščiausios kokybės ir neprilygstamo spindesio Swarovski kristalų asortimentą.

4120 Oval Fancy kristalai yra specialiai pritaikyti šioms 4120S metalinėms detalėms 14x10mm.

Būsena: Prekyboje

3,47 €
Nemokamas pristatymas Lietuvoje pirmenybiniu registruotu paštu užsakymams nuo 29 EUR (su PVM). Standartinė pristatymo kaina pirmenybiniu registruotu paštu Lietuvoje yra 1.19 EUR.

Užsakymai, apmokėti iki 13 val., yra išsiunčiami tą pačią darbo dieną. 99% atvejų siuntos yra pristatomos kitą darbo dieną po išsiuntimo. Jei užsakyme yra prekių, kurios dėl tam tikrų priežasčių yra išsiunčiamos per 2 darbo dienas, visas užsakymas taip pat bus išsiunčiamas per 2 darbo dienas, gavus apmokėjimą. Daugiau informacijos apie pristatymą...

Papildoma informacija
  Gamintojas SWAROVSKI
  Pagaminimo šalis Austrija
  Tipas Fancy kristalai
  Forma Oval
  Modelis 4120
  Spalva Majestic Blue
  Spalvų grupė Mėlyna
  Dydis 14mm
  Ilgis 14mm
  Plotis 10mm
  Storis 6mm
  Kiekis pakuotėje 2 vienetai
  Padengimas Platinum Pro Foiling (F)
  Kolekcija Pavasaris/Vasara 2019
  Naujienos Nauji Swarovski kristalai
Prekės Aprašymas

  Detalės

  Nauja spalva – Majestic Blue. Panaši į jūrą – gili ir žadinanti jausmus naujoji Swarovski spalva – Majestic Blue atkuria prisiminimus. Tai – skaidresnis, gilesnis ir dar intensyviau žėrintis negu bet kuris iki šiol sukurtas mėlynas atspalvis. Jis puikiai tinka įvairių kostiumų, drabužių, papuošalų kūrimui, vyrauja itin plačios šios spalvos kristalų pritaikymo galimybės.
  Kokius dizainus kurti, pasirinkus Majestic Blue spalvą? Šis itin skaidrus mėlynas atspalvis turi kur kas gilesnį ir intensyvesnį žėrėjimą negu bet kuris iki šiol sukurtas mėlynas atspalvis. Puiki kokybė suteikia pranašumų: naudokite šią spalvą kostiumų, drabužių, aksesuarų, papuošalų kūrimui, taip pat suteikite prabangos pojūtį rankų darbo projektams, įvairiems įpakavimams bei elektronikos priemonėms.
  Kuo Majestic Blue spalva išskirtinė, palyginus su kitais mėlynais atspalviais? Ši spalva intensyvesnė, labiau žėrinti, palyginus su Sapphire ir Capri Blue. Ši naujoji spalva yra skaidriausio, sodriausio mėlyno atspalvio iš viso Swarovski spalvinio spektro. Majestic Blue žėrėjimas primena įmantrius karališkus brangakmenius. Mėlyna spalva taip pat laikoma dieviška, begaline, beribe.
Product's Review

CMS tab