2 X 4120 MM 14,0 X 10,0 MAJESTIC BLUE F

3,48 €
Prekyboje
SKU
SW5394903-(2)
Silver Dream yra oficialus Swarovski® partneris ir siūlo platų aukščiausios kokybės ir neprilygstamo spindesio Swarovski kristalų asortimentą.

4120 Oval Fancy kristalai yra specialiai pritaikyti šioms 4120S metalinėms detalėms 14x10mm.
Nauja spalva – Majestic Blue. Panaši į jūrą – gili ir žadinanti jausmus naujoji Swarovski spalva – Majestic Blue atkuria prisiminimus. Tai – skaidresnis, gilesnis ir dar intensyviau žėrintis negu bet kuris iki šiol sukurtas mėlynas atspalvis. Jis puikiai tinka įvairių kostiumų, drabužių, papuošalų kūrimui, vyrauja itin plačios šios spalvos kristalų pritaikymo galimybės.
Kokius dizainus kurti, pasirinkus Majestic Blue spalvą? Šis itin skaidrus mėlynas atspalvis turi kur kas gilesnį ir intensyvesnį žėrėjimą negu bet kuris iki šiol sukurtas mėlynas atspalvis. Puiki kokybė suteikia pranašumų: naudokite šią spalvą kostiumų, drabužių, aksesuarų, papuošalų kūrimui, taip pat suteikite prabangos pojūtį rankų darbo projektams, įvairiems įpakavimams bei elektronikos priemonėms.
Kuo Majestic Blue spalva išskirtinė, palyginus su kitais mėlynais atspalviais? Ši spalva intensyvesnė, labiau žėrinti, palyginus su Sapphire ir Capri Blue. Ši naujoji spalva yra skaidriausio, sodriausio mėlyno atspalvio iš viso Swarovski spalvinio spektro. Majestic Blue žėrėjimas primena įmantrius karališkus brangakmenius. Mėlyna spalva taip pat laikoma dieviška, begaline, beribe.
Papildoma informacija
Gamintojas SWAROVSKI
Pagaminimo šalis Austrija
Tipas Fancy kristalai
Modelis 4120 Oval
Forma Ovalas
Spalva Majestic Blue
Spalvų grupė Mėlyna
Dydis 14mm
Ilgis 14mm
Plotis 10mm
Storis 6mm
Kiekis pakuotėje 2 vienetai
Padengimas Su padengimu
Padengimo tipas Platinum Pro Foiling (F)
Kolekcija Pavasaris/Vasara 2019