Swarovski 6430 Classic Cut 10mm Light Siam (2 vnt)

2,14 €
Prekyboje
SKU
SW5421073-(2)
  • Pirkite 12 po 1,91 € už kiekvieną ir sutaupykite 11%
  • Pirkite 24 po 1,73 € už kiekvieną ir sutaupykite 19%
Silver Dream yra oficialus Swarovski® partneris ir siūlo platų aukščiausios kokybės ir neprilygstamo spindesio Swarovski kristalų asortimentą.

Čia rasite Swarovski spalvų kolekciją pagal dvylika zodiako ženklų.
Naujasis pakabukas – Classic Cut. Universalumas ir paprastumas visada madingi. Daugiasluoksnis apvalus pakabuko pjūvis puikiai tinka nuostabių juvelyrinių dirbinių kūrimui. Šis klasikinis kristalas, patikrintas laiko, turi 49 briaunas ir net nereikia papildomų detalių įstabiems dizainams su šiuo pakabuku kurti! Įprastų kristalų spalvų ir efektų pakabukas tinkamas juvelyriniams dirbiniams, aksesuarams bei rankomis siūtais darbužiais.
Kokius dizainus kurti, pasirinkus Classic Cut pakabukus? Classic Cut pakabukas (6430 modelis) buvo pritaikytas pagal klasikinį Chaton siluetą tam, kad būtų sukurtas į brangakmenį panašus kristalas, kurio smailus iškilimas kitoje pusėje buvo sumažintas ir paliktas optimalus dydis priekyje. Unfoiled (be padengimo) išvaizda įgalina sukurti išskirtinai elegantiškus juvelyrinius dirbinius. Kadangi kristalų pritaikymui nereikalingos metalinės detalės, dizainai yra lengvi, padeda sutaupyti laiko ir išlaiko mažesnę gaminio kainą. Šie žėrintys apvalūs pakabukai puikiai tinka aukščiausios kokybės juvelyrikai, rankomis siūtų drabužių papuošimui, rankų darbo projektams. Pakabukas asortimente siūlomas Crystal Clear ir dar 11 skirtingų spalvų tam, kad atitiktų kiekvieną zodiako ženklą.
Papildoma informacija
Gamintojas SWAROVSKI
Pagaminimo šalis Austrija
Tipas Pakabukai
Modelis 6430 Classic Cut
Forma Apvalus
Spalva Light Siam
Spalvų grupė Raudona
Dydis 10mm
Diametras 10mm
Storis 5.5mm
Kiekis pakuotėje 2 vienetai
Kolekcija Pavasaris/Vasara 2019