WANDERLUST

KELIONIŲ AISTRA IR ATRADIMŲ METAS

Noras patirti, o ne turėti, yra šiuolaikinė mantra. Metų trukmės, nuotykinės, pažintinės kelionės ir prabangūs jūrų kruizai charakterizuoja naująjį "patirties" vartotoją, kuriam kelionės yra daugiau nei tiesiog apsilankymas kitoje vietoje - tai yra naujų prasmių atradimas, atsiminimų kūrimas ir kiekvienos akimirkos išnaudojimas. Swarovski, pristatant kolekciją pavadinimu "Wanderlust", į savo širdį įsileidžia įkvepiančios patirties filosofiją ir pabrėžia priežastis, kodėl žmonės keliauja - dėl begalinio džiaugsmo, laisvės pojūčio, "basos prabangos" ir netgi aukštojo mokslo.

Pasinerk į naująją SWAROVSKI Wanderlust kolekciją

TAVO KRISTALO SPALVA – NULEMTA ŽVAIGŽDŽIŲ

Amžinas akmenų pagal zodiako ženklus populiarumas ir jų spalvos nėra naujiena. Atsiradę biblijiniais laikais jie vis dar turi gilų emocinį ryšį su mūsų gimimo mėnesiu. Taigi, Swarovski sukūrė kristalų asortimentą, kuris atspindi dvylikos akmenų pagal zodiakus spalvas. Kiekvienas zodiako ženklas turi įvairių formų ir atitinkamo atspalvio kristalus.

Atrask savo spalvą
Spalvos pagal zodiako ženklą
BeCharmed Pavè raidžių karoliukai

INDIVIDUALUS STILIUS SU RAIDŽIŲ KAROLIUKAIS

Swarovski, vadovaujantis pasauline individualizmo ir išskirtinio stiliaus mados tendencija, pristato savo naujuosius BeCharmed Pavè raidžių karoliukus. Šie Xilion Chaton kristalais papuošti nerūdijančio plieno karoliukai, sudaryti tiek iš raidžių, tiek iš simbolių, padės sukurti nuostabias individualias žinutes. Karoliukai sukurti tam, kad leistų papasakoti įvairiausias spindinčias ir kūrybingas istorijas per papuošalus mados bei PP (pasidaryk pats) sferoje.

Sukurk savo žėrinčią žinutę