Pristatymo informacija

PRISTATYMAS LIETUVOS PAŠTU

Užsakymai, apmokėti iki 12.30 val., yra išsiunčiami tą pačią darbo dieną. Jei užsakyme yra prekių, kurios yra išsiunčiamos per 2 darbo dienas, visas užsakymas taip pat bus išsiunčiamas per 2 darbo dienas, gavus apmokėjimą.
Prekės visada siunčiamos Registruotu pirmenybiniu paštu ir 99% siuntų Lietuvoje yra pristatomos per 1 darbo dieną po išsiuntimo. Į visas kitas pasaulio šalis prekės taip pat siunčiamos Registruotu pirmenybiniu paštu. Siuntas užsienyje pristato gavėjo šalies pagrindinis pašto paslaugų teikėjas.
Remiantis AB "Lietuvos paštas" paslaugų kokybės standartais, siuntos gavimas, siunčiant prekes registruota pirmenybine siunta, ES šalyse dažniausiai užtrunka 3-5 darbo dienas, o ne į ES šalis gali užtrukti ilgiau. Šie terminai yra preliminarūs ir išimtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
Pristatymo kaina Lietuvoje - 1.19 EUR, užsakymams nuo 29 EUR - pristatymas nemokamas. Užsienyje - 2.90 EUR, užsakymams nuo 100 EUR - nemokamas.
Pasirinkus prekių pristatymą Lietuvos paštu, Pardavėjas pasilieka teisę pakeisti pristatymo būdą į pristatymą DPD kurjeriu, priklausomai nuo užsakymo sumos ir dydžio.