Įspėjimai

Pagrindinis įspėjimas

Swarovski kristalai ir juvelyriniai dirbiniai negali būti duodami vaikams iki 3 metų, nes turi smulkių detalių. Maži vaikai neturėtų likti be priežiūros, kai šalia yra kristalų, juvelyrinių dirbinių ar kitų smulkių detalių, nes jie gali šias detales praryti ar jomis paspringti. Pavojaus pobūdis priklauso nuo kristalo dydžio ir jo pritaikymo prie medžiagos. Pavyzdžiui, magnetiniai produktai, kurių sudėtyje yra kristalų, gali būti pavojingi nurijus. Pritaikymo būdai, nurodyti Swarovski instrukcijose, negarantuoja, kad kristalai bet kokiomis sąlygomis išliks savo vietoje. Kiekvieno pritaikymo metu privaloma įsitikinti, ar produktas atitinka reikalavimus, susijusius su smulkių detalių pavojumi, ir įvertinti bet kokį pavojų, kuris gali būti sukeltas mažiems vaikams. Jei nesilaikysite nurodytų instrukcijų, galite pakenkti kristalams, jų pritaikymui, o tai savo ruožtu gali sukelti pavojų ir net žalą žmonėms.

Įspėjimas: Magnetiniai produktai su kristalais

Magnetiniai produktai, kurių sudėtyje yra kristalų, gali sukelti rimtus pavojus žarnynui, jei jie buvo praryti. Kiekvieno magnetinių gaminių su kristalais privaloma įsitikinti, ar produktas atitinka reikalavimus, susijusius su smulkių detalių pavojumi, ir įvertinti bet kokį pavojų, kuris gali būti sukeltas mažiems vaikams.

Įspėjimas: indai su kristalais

Jeigu naudojate indus su Swarovski kristalais, turėtumėte imtis papildomų atsargumo priemonių, jei kristalai turi sąlytį su burna arba maistu. Visi kristalai ir juvelyriniai dirbiniai, pritaikyti ant indų, sukelia riziką juos praryti, užspringti jais ar apgadinti dantis, jei minėti gaminiai netikėtai atsiklijuotų. Indai turėtų būti puošiami kristalais tik dekoravimo tikslais ir nenaudojami šalia mažų vaikų. Tokie indai visuomet turėtų būti plaunami rankomis, ne indaplovėje. Swarovski negali garantuoti, kad kristalai neatsilaisvins, neatsiklijuos nuo indų. Pats vartotojas privalo užtikrinti, kad produktai atitiktų reikalavimus, susijusius su smulkiomis detalėmis ir jų kontaktu su maistu, bei įvertinti bet kokį pavojų, kuris gali būti sukeltas žmonėms, besinaudojančiais jais.
Kristalų ir klijų (kuriuose gali būti medžiagų, laikomų pavojingomis pagal vietos įstatymus), panaudotų dekoruojant indus, aspektams tam tikrose valstybėse yra taikomi teisiniai apribojimai. Klientas yra visiškai atsakingas už tai, kad laikytųsi konkrečių šalies nuostatų šiuo klausimu, ir neturi reikšti Swarovski jokių pretenzijų dėl atsakomybės už produktą ar jo panaudojimą.

Netinkamas kristalų pritaikymas

Swarovski kristalai yra tinkami naudoti tik tam tikromis aplinkybėmis. Juos galima naudoti mados, juvelyrikos, tekstilės ar interjero dekoravimo srityse. Swarovski kristalų pritvirtinimo prie audinių ir juvelyrikos procesas yra detaliai paaiškintas mūsų pateiktose kristalų pritaikymo instrukcijose. Swarovski kristalai neturi būti naudojami jokiose kitose srityse (klijavimas ant dantų, naudojimas ant gleivinės ir t.t.). Klientas, netinkamai panaudojęs Swarovski produkciją, pats turi atlyginti žalą ir gintis, neturi reikšti Swarovski jokių pretenzijų už kliento įsigytą produktą ar jo netinkamą panaudojimą.

Naudotojo atsakomybė

Swarovski kristalų taikymas, naudojimas bei šių kristalų pritaikymo būdai yra tik vartotojo atsakomybė. Klientas pats turi atlikti bandymus ir nustatyti, ar kristalai tinka jo numatytiems tikslams ir poreikiams. Swarovski negali būti laikomas atsakingu už netinkamą bet kokį kristalų taikymo būdų naudojimą. Bet koks žodinis, rašytinis ar bandymais grįstas patarimas, kurį Swarovski pateikia apie savo produktų naudojimo būdus, yra rekomendacinio pobūdžio, remiantis dabartinėmis žiniomis ir tiekėjų pateikta informacija.