Ruduo/Žiema 2016/17 Išankstinė

Silver Dream yra oficialus
Swarovski® partneris.

Tradicijos, grynumas, charakteris. Šios trys savybės giliai įsišaknijusios Swarovski DNR nuo pat jo įkūrimo 1895 metais. Šios savybės atsispindi vertingiausioje ir dar neplačiai žinomoje Alpių gėlėje: Edelweiss. Dėl šios priežasties, bendrovė pasirinko Alpių gėlę, pavadinimu Edelweiss, kaip savo pirmąjį firmos logotipą – ir jį išlaikė beveik visą šimtmetį. Dabar švęsdami savo 120-ąjį jubiliejų, Swarovski pristato ,,Edelweiss“ kolekciją kaip dovaną Tirolio įmonės namams, turtingiems savo kultūra ir kvapą gniaužiančiomis apylinkėmis.
Palikimas. Tradicijos. Originalumas. Edelweiss, brangiausia Alpių gėlė, buvo įmonės logotipas beveik šimtmetį. Kaip pats Swarovski, ji reiškia autentiškumą ir tradicijas. Švęsdami savo 120-ąjį jubiliejų, Swarovski sukūrė ir išplėtojo inovatyvią Edelweiss formą tam, kad įamžintų savo turtingą kultūrinį paveldą.
Begalinis kristalo grožis. Kristalo magija pasakoja istoriją, neturinčią nei pradžios, nei pabaigos. Kaip dovaną 120 metų sukakčiai, Swarovski pateikia naujieną - Infinity pakabuką, kuris simbolizuoja praeitį, dabartį ir ateitį savo be galo persipinančiame pakabuko mazge.

Prekių 1-2070

Page
puslapyje
Mažėjimo tvarka

Prekių 1-2070

Page
puslapyje
Mažėjimo tvarka