Pavasaris/Vasara 2017

Silver Dream yra oficialus
Swarovski® partneris.

Swarovski kristalų inovacijos Pavasaris/Vasara 2017 sėmėsi įkvėpimo iš sezono svarbiausios temos ‘Gamtos balansas’. Pavasaris/Vasara 2017 kolekcijai, Céline Cousteau – žymi režisierė, humanitarė, ir gamtosaugininkė - pristato savo pačius pirmuosius kristalo dizainus, skirtus Swarovski, ir įkvėptus vienos iš jos mėgstamiausių vietovių: vandenyno gelmių. Pasisėmusi įkvėpimo tiesiai iš gamtos, Céline išaiškino gyvybingą mikroskopinį vandenynų gyvenimą ir įnešė smulkius organizmus į kristalo šviesą. Ši dizainerės kolekcija pateikia 4 kristalo formas: Jellyfish klijuojami Ne Hotfix ir klijuojami Hotfix bei Fancy kristalai, Sea Urchin apvalūs kristalai, Snail formos ir Radiolarian formos pakabukai.
Twister Fancy kristalai. Įkvėpti vėjo malūnų ir primenantys keturkampę žvaigždę, jie atspindi oro temą. Simbolizuodamas vėjo užgaidas, šis dinamiškas akmuo turi aptakias briaunas ir glotnius kraštus, kurie perteikia judesį, net kai kristalas nejuda.
Naujos spalvos: Graphite, Yellow Opal, Pearlescent White. Graphite, stipri, melsvai pilka-juoda spalva su visiškai vienalyčiu paviršiumi, pagaliau mus pasiekė. Elegantiška ir paslaptinga, ši spalva suformuoja tobulą perėjimą tarp Crystal Silver Night ir Jet spalvų. Yellow Opal yra spalva, šioje didingoje kompanijoje atradusi įkvėpimą iš Citrine spalvos brangakmenio. Yellow Opal spalva yra pati pirmoji Swarovski kristalų asortimente: jos šviesiai geltonam atspalviui buvo suteiktas matinis, opalinis apdailinimas, kuris sujungia vienos spalvos galią su autentišku brangakmenio žavesiu.
Scarab karoliukai. Panašumas į skarabėjaus vabalą yra pasiektas inovatyvią kristalo pjūvio technologiją sujungiant su detaliu galvos ir sparnų suformavimu.

Prekių 1-20355

Page
puslapyje
Mažėjimo tvarka

Prekių 1-20355

Page
puslapyje
Mažėjimo tvarka