Pavasaris/Vasara 2019

Silver Dream yra oficialus
Swarovski® partneris.

Swarovski Pavasario/Vasaros 2019 kolekcija: Wanderlust (Kelionių aistra). Pats pavadinimas ,,Wanderlust“ atskleidžia, kokiomis idėjomis remiasi naujoji Swarovski kolekcija – tai kelionių patirties bei priežasčių, kodėl žmonės keliauja, atskleidimas. Beribis džiaugsmas, laisvės pojūtis, pažinimas ir tobulėjimas – tai kertiniai ,,Wanderlust“ filosofijos aspektai. Pagaukite kūrybinį įkvėpimą naujausios Swarovski kolekcijos Pavasaris/Vasara 2019 dėka.
Nauja spalva – Majestic Blue. Panaši į jūrą – gili ir žadinanti jausmus naujoji Swarovski spalva – Majestic Blue atkuria prisiminimus. Tai – skaidresnis, gilesnis ir dar intensyviau žėrintis negu bet kuris iki šiol sukurtas mėlynas atspalvis.
Naujieji karoliukai – Fine Rocks Tube. Kaip gražus sietynas, pakabintas ant lubų, taip ir šie karoliukai – puikus, akį traukiantis elementas. Jie puikiai tinka įvairiems juvelyriniams dirbiniams ir aksesuarams, individualiems, išskirtiniams dizainams. Fine Rocks Tube – tai žvilgsnis į mados ateitį.
Naujasis pakabukas – Classic Cut. Universalumas ir paprastumas visada madingi. Daugiasluoksnis apvalus pakabuko pjūvis puikiai tinka nuostabių juvelyrinių dirbinių kūrimui. Šis klasikinis kristalas turi 49 briaunas ir net nereikia papildomų detalių įstabiems dizainams su šiuo pakabuku kurti!

Prekių 1-20465

Page
puslapyje
Mažėjimo tvarka

Prekių 1-20465

Page
puslapyje
Mažėjimo tvarka