Pavasaris/Vasara 2020

Silver Dream yra oficialus
Swarovski® partneris.

Crystal Electric LacquerPRO efektai. Šios nuostabios spalvos patraukia kiekvieną, net ir išrankiausią akį! Iškart dar neaišku, kas būtent šiuos efektus daro tokius ypatingus… Mažyčių dalelių švytėjimas atsiskleidžia UV spindulių (šviesos) pagalba. Tokie kristalai suteikia įvairias stilių kūrimo galimybes dienos ir nakties metu.
Kaleidoscope Fancy kristalai. Sudėtingas pjūvis ir madingų spalvų asortimentas leidžia nuspėti, kad šie kristalai tikrai bus vieni populiariausių! Kristalų paviršiaus briaunos papildytos Rivoli formos kristalų briaunomis apačioje, šitaip išgaunant įstabų žėrėjimą.
Naujieji Crystal LacquerPRO DeLite efektai. Dailūs, žėrintys ir lengvai pritaikomi, naujieji LacquerPRO DeLite spalvų kristalai suteiks išskirtinumo, įmantrumo bet kokiam dizainui. Dėmėsys skiriamas prabangos naudojimui kasdienybėje. Atraskite spalvų ir atspalvių žaismą!
Klijuojami ir prisiuvami Spike kristalai. Dizainai su 3D elementais jums suteiks gausybę naujų potyrių. Įmantrios struktūros suteikia kūrybingumo jaudulį ir verčia leistis į jo paieškas.

15 Prekės(-ių)

puslapyje
Mažėjimo tvarka
Filtravimas

15 Prekės(-ių)

puslapyje
Mažėjimo tvarka