Pavasaris/Vasara 2021

Silver Dream yra oficialus
Swarovski® partneris.

4460 Mystic Square - spinduliuoja futurizmu su tradicinės elegancijos prieskoniais. Itin šiuolaikišką išvaizdą jiems suteikia tobulai apdirbtos priekinės briaunos ir įmantriais grioveliais nusėta nugarėlė. Nuostabiai atrodys tiek kaip pagrindinis dizaino akcentas,tiek derinant su kitais kristalais.
4162 Elongated Oval - savo elegancija ir rafinuotumu, sumažintu dizainu ir išliekančiu patrauklumu papildo Elongated Fancy kristalų šeimos asortimentą, gražiai derėdamas su kitais šeimos nariais.
1400 Dome - nepaprastas chameleonas, kuriantis užuominas tiek į praeitį tiek į dabartį. Įkvėptas brangakmenių ir savo šiuolaikišku siluetu sveikinantis skaitmeninę erą, tačiau vis dar turintis senoviško jautrumo. Jo kupolo formai nepakartojamą spindesį suteikia net 90 briaunų..
6433 Pear Cut - modernus, daugiasluoksnis pakabukas su 44 briaunomis, sumažintu atsikišimu nugarėlėje ir optimaliai išdidintu priekiu. Tai Gem Cut serijos papildymas, visi šios serijos kristalai atrodo itin prabangiai, tarsi deimantai ir puikiai tinka papuošalų gamybai.

Prekių 1-2072

Page
puslapyje
Mažėjimo tvarka
Filtravimas

Prekių 1-2072

Page
puslapyje
Mažėjimo tvarka