Ruduo/Žiema 2017/18

Silver Dream yra oficialus
Swarovski® partneris.

Swarovski inovacijos Ruduo/Žiema 2017/18. Gamtos įkvėptos idėjos koncentruojasi į etišką elgseną ir svarbiausius žmogaus gyvenimo užsiėmimus, apibrėžiančius identitetą: valgymo, darbo ir keliavimo užsiėmimus. Celine Cousteau dizaino kolekcija ,,Duoklė genčiai“. Juvelyrikos dėvėjimas – tai troškimas, kuris slypi žmogaus viduje – kaip bet kuris kitas instinktas. Celine Cousteau tai pastebėjo Brazilijos atogrąžų miškuose savo studijų metu ir nusprendė tai paversti pagrindine savo antrosios Swarovski dizaino kolekcijos tema. Pristatomos trys naujos formos: Cross Tribe pakabukai, Rhombus Tribe ir Oval Tribe Fancy kristalai.
Blizgesio istorija. Naujosios kristalinės lako spalvos Crystal Dark Grey, Dark Red, Ivory Cream, Crystal Royal Blue, Red, Green puikiai dera su šiuolaikine vartotojo nuotaika, kuomet modernus blizgesys perisipina su rafinuotu žėrėjimu.
Naujas efektas: Crystal Rainbow Dark. Tai naujas, jaudinantis metalo efektas su tamsia, aliejine struktūra, patraukiančia visuomenę, kurioje senos taisyklės nebegalioja.
Nauja perlo spalva: Iridescent Red sujungia iš pažiūros neįmanomus kraštutinumus, svyruojančius tarp sodrių raudonų ir švelniai pilkų tonų.
Lyties simbolio Fancy kristalai. Moters ir vyro simboliai puikiai atitinka vyraujančias lyties ir jos rolių tendencijas. Šie nepavaldūs laikui ir gerai žinomi simboliai pasakoja istoriją apie žmogaus prigimtį ir modernią visuomenę.

Prekių 1-20368

Page
puslapyje
Mažėjimo tvarka

Prekių 1-20368

Page
puslapyje
Mažėjimo tvarka