Ruduo/Žiema 2019/20

Silver Dream yra oficialus
Swarovski® partneris.

4480 Imperial Fancy kristalai. Pribloškiantys kristalai pasižymi išskirtiniu deimanto grožiu, bet už prieinamą kainą! Vienas geidžiamiausių ir inovatyviausių deimanto pjūvių suteikia nesuskaičiuojamą galybę kūrybinių sprendimų ir galimybių. Šių Fancy kristalų paslaptis – universalumas ir kvadrato formos pjūvis, perteikiantis šiuolaikinį, aukščiausios kokybės įvaizdį.
Crystal LacquerPRO DeLite efektai. Matinis kristalo padengimas jau tapo pirmaujančiu rinkoje, o tai naujuosius Swarovski Crystal LacquerPRO DeLite efektus pavertė į pribloškiantį ir labai lauktą LacquerPRO asortimento papildymą. Vienas reikšmingiausių šių efektų bruožų – išskirtinis kristalo gilumas ir skaidrumas. Šie kristalai tobulesni, taip pat ir šviesesni, lyginant su Shiny LacquerPRO efektais.
Swarovski Kristaliniai perlai.Bet koks perlų kolekcijos papildymas yra jaudinantis patyrimas. Swarovski Rudens/Žiemos 2019/20 kolekcija pateikia tokias naujienas: minimalius 2mm perlus, egzotiškus Crystal Iridescent Tahitian Look spalvos perlus, Cabochon Flat Back Hotfix kristalus, kurie gali būti skirting formų: Pearl, Drop, Navette ir Square.

Prekių 1-20362

Page
puslapyje
Mažėjimo tvarka

Prekių 1-20362

Page
puslapyje
Mažėjimo tvarka