Ruduo/Žiema 2021/22

Silver Dream yra oficialus
Swarovski® partneris.

4160 Mystic Oval briauningieji naujos kartos Fancy kristalai, perkeliantys dizainus į aukštesnį prabangos lygmenį. Tai nauja klasikinės formos interpretacija, sukurianti dar daugiau spindesio ir mistiško žavesio.
6435 Emerald Cut pakabukas - tai klasikinių brangakmenių įkvėptas 42-jų briaunų kristalas. Jis spinduliuoja rafinuotai prabangiu žavesiu, tad tiks tiek klasikinio tiek urbanistinio stiliaus papuošalų bei aksesuarų kūrybai.
Vis labiau akcentuojamos tvarumo problemos, tai tampa savotiška mada, tad Swarovski Baroque perluose išreiškiamas susitelkimas į organiškus, stebuklingus ir natūralius dalykus. Netaisyklingų, natūraliai banguotų formų ir švelnaus spindesio komponentai puikiai tiks tiek klasikiniams, tiek ekscentriškiems dizainams.
Puiki spalvų su Ignite efektu paletė žavingiems Rudens/Žiemos kolekcijų dizainams. Šie kristalai neturi papildomo padengimo (Unfoiled), o Ignite efektas išryškina visas kristalo briaunas, todėl šie kristalai spindi labiau nei paprasti kristalai be padengimo (Unfoiled).

Prekių 1-20119

Page
puslapyje
Mažėjimo tvarka
Filtravimas

Prekių 1-20119

Page
puslapyje
Mažėjimo tvarka