Swarovski 5328 Bicone 5mm Majestic Blue (20 vnt)

2,13 €
Prekyboje
SKU
SW5423559-(20)
Silver Dream yra oficialus Swarovski® partneris ir siūlo platų aukščiausios kokybės ir neprilygstamo spindesio Swarovski kristalų asortimentą.
Nauja spalva – Majestic Blue. Panaši į jūrą – gili ir žadinanti jausmus naujoji Swarovski spalva – Majestic Blue atkuria prisiminimus. Tai – skaidresnis, gilesnis ir dar intensyviau žėrintis negu bet kuris iki šiol sukurtas mėlynas atspalvis. Jis puikiai tinka įvairių kostiumų, drabužių, papuošalų kūrimui, vyrauja itin plačios šios spalvos kristalų pritaikymo galimybės.
Kokius dizainus kurti, pasirinkus Majestic Blue spalvą? Šis itin skaidrus mėlynas atspalvis turi kur kas gilesnį ir intensyvesnį žėrėjimą negu bet kuris iki šiol sukurtas mėlynas atspalvis. Puiki kokybė suteikia pranašumų: naudokite šią spalvą kostiumų, drabužių, aksesuarų, papuošalų kūrimui, taip pat suteikite prabangos pojūtį rankų darbo projektams, įvairiems įpakavimams bei elektronikos priemonėms.
Kuo Majestic Blue spalva išskirtinė, palyginus su kitais mėlynais atspalviais? Ši spalva intensyvesnė, labiau žėrinti, palyginus su Sapphire ir Capri Blue. Ši naujoji spalva yra skaidriausio, sodriausio mėlyno atspalvio iš viso Swarovski spalvinio spektro. Majestic Blue žėrėjimas primena įmantrius karališkus brangakmenius. Mėlyna spalva taip pat laikoma dieviška, begaline, beribe.
Papildoma informacija
Gamintojas SWAROVSKI
Pagaminimo šalis Austrija
Modelis 5328 Bicone
Forma Apvalus, Ovalas
Spalva Majestic Blue
Spalvų grupė Mėlyna
Skylių skaičius 1 skylutė
Dydis 5mm
Diametras 5mm
Storis 4.5mm
Skylutės skersmuo 1.2mm
Kiekis pakuotėje 20 vienetų
Kolekcija Pavasaris/Vasara 2019