Swarovski gaminių priežiūros instrukcijos

Kad būtų užtikrintas aukščiausios kokybės ir ilgalaikis Swarovski produktų pritaikymas būtina tinkama jų priežiūra.

Kaip valyti Swarovski juvelyrinius dirbinius ant tekstilės gaminių?

• Swarovski kristalų apsauga – kuomet skalbiate drabužius su pritaikytais ant jų Swarovski kristalais, rekomenduojama juos išversti į vidinę pusę prieš pradedant skalbimą.
• Skalbinių ploviklių tipas – pasirinkite švelnų skalbimo ciklą ir naudokite švelnų minkštiklį. Tai suteiks atitinkamą apsaugą, kad būtų išsaugota Swarovski kristalų kokybė.
• Skalbimo ciklas – kuomet drabužiai su Swarovski kristalais yra skalbiami skalbyklėje, svarbiausias faktorius yra pasirinkti saugią programą, nepakenkiant kristalų kokybei.

Nedidelis dulkių sluoksnis lengviausiai pašalinamas švaria, sausa audinio skiaute. Kad išvengtumėte pirštų antspaudų ant kristalų, kai valote, naudokite baltas, švarias pirštines. Didesniems nešvarumams pašalinti naudokite vėsesnį vandenį su šiek tiek indų ploviklio. Puiku, jei turite drėgną ir švarų mikropluoštą arba ploną, medvilninį audinį be pūkelių. Švelniai nušluostykite kiekvieną kristalą ir nusausinkite švariu skudurėliu. Baltos, medvilninės pirštinės praverstų ir šiuo atveju. Kuomet valote drėgnu būdu, įsitikinkite, kad naudojate valymo priemones, kurios nepažeidžia aplinkinių medžiagų. Tinkamai valydami Swarovski kristalus, jūs atkursite jų spindesį ir tobulą išvaizdą.

Naudodamiesi pateiktomis kristalų priežiūros instrukcijomis, jūs atkursite jų spindesį ir tobulą išvaizdą. O nesinaudodami jomis, rizikuojate pažeisti kristalus ir aplinkines medžiagas. Itin svarbu sekti instrukcijas, naudojant standartinę buitinę skalbimo mašiną ar sauso valymo paslaugas, nes sukamasis būgnas naudoja didelę mechaninę jėgą ir gali paveikti tekstilės gaminius. Kuo didesnis produktas ar kuo jų daugiau, tuo didesnė rizikos tikimybė.

Swarovski kristalų priežiūra: patarimai ir instrukcijos

• Norėdami pašalinti nedideles dulkes, naudokite švarią, sausą šluostę.
• Kad išvengtumėte pirštų antspaudų ant kristalų, kai valote, naudokite baltas, švarias pirštines.
• Didesniems nešvarumams pašalinti naudokite vėsesnį vandenį su šiek tiek indų ploviklio.