Swarovski kristalų pritaikymo instrukcijos

Dėl puikios ir neprilygstamos kokybės ir specialių kristalų pritaikymo technologijų Swarovski produkcija leidžia lengvai, greitai ir meistriškai sukurti aukščiausios kokybės juvelyrinius dirbinius. Mes pateikiame Swarovski kristalų pritaikymo instrukciją, kad jūs rastumėte visą informaciją, kuri yra reikalinga, naudojant Swarovski kristalus, ir detaliau aprašome kiekvieną kristalų pritaikymo būdą.

Galimi kristalų pritaikymo būdai:
• Litavimas, padengimas ir įstatymas į detales
• Klijavimas
• Ceralun molis
• Hotfix karštas pritaikymas
• Siuvimas, siuvinėjimas ir pritaikymas rankiniu būdu
• Mechaninis pritaikymas

Swarovski Ceralun molis – Juvelyrinių dirbinių gamyba

ImageCeralun molis yra univeralus dviejų komponentų, aukštos kokybės keramikos epoksidinės dervos kompleksas, specialiai sukurtas Swarovski kristalų pritaikymui. Galima rinktis iš skirtingų molio spalvų nepriekaištingam gaminiui sukurti. Sužinokite daugiau apie Ceralun moliui naudoti skirtas priemones, įrankius, tiekėjus ir pritaikymo būdus.

Skaitykite daugiau

Litavimas, padengimas ir įstatymas į detales

ImageSwarovski produktų litavimas - tai gana paprastas modernių juvelyrinių dirbinių ir aksesuarų kūrimo metodas. Šiam pritaikymo būdui tinkamos Swarovski kristalų grupės: Apvalūs kristalai, Fancy kristalai, Papildomos detalės, Klijuojami Ne Hotfix kristalai ir Grandinėlės su kristalais.

Skaitykite daugiau

Kaip klijuoti Swarovski kristalus?

ImageSwarovski kristalai gali būti klijuojami ant įvairių paviršių ir naudojant įvairius metodus. Sužinokite daugiau apie tai, kaip klijuoti Swarovski kristalus ant audinių, juvelyrikos, tekstilės ir kitų paviršių, naudodamiesi mūsų pateiktomis instrukcijomis.

Skaitykite daugiau

Hotfix karštas pritaikymas

ImageIšsiaiškinkite Hotfix kristalų klijavimo metodiką ir geriausiai tinkančias technologijas šių kristalų pritaikymui ant medžiagos ir tekstilės. Swarovski pateikia daugybę savo produktų, tinkamų pritaikyti su Hotfix klijais, naudojant karštį. Sužinokite, kurie Swarovski produktai tinkamiausi Hotfix karštam pritaikymui, ir išmokite panaudoti šį greitą procesą kūrybiniams projektams įgyvendinti.

Skaitykite daugiau

Siuvimas, siuvinėjimas ir pritaikymas rankiniu būdu

ImageSwarovski pateikia gausybę kristalų, lengvai pritaikomų rankiniu būdu – vėrimu, mezgimu, nėrimu, audimu, siuvimu, siuvinėjimu – arba standartinių buitinių ir pramoninių siuvimo mašinų pagalba. Sužinokite, kurie kristalai, perlai, karoliukai ir kiti produktai yra tinkamiausi pritaikymui, naudojant siuvimo metodus.

Skaitykite daugiau

Mechaninis pritaikymas

ImageGausybė kristalų gali būti pritaikomi mechaniniu būdu - įvairių mašinų pagalba. Sagos, smeigtukai, adatėlės puikiai tinka tokiam pritaikymo metodui. Tai puiki ir naudinga technologija, jeigu norite pritaikyti kristalus ant odos. Išsiaiškinkite, kurie Swarovski produktai gali būti pritaikomi mechaniniu būdu ir kokių priemonių jums reikės.

Skaitykite daugiau

Swarovski kristalų priežiūra

ImageAukščiausios kokybės ir ilgalaikio naudojimo užtikrinimui būtina tinkama Swarovski kristalų priežiūra. Kad užtikrintumėte Swarovski kristalų spindesį, tinkamą pritaikymą ir dizaino eleganciją, naudokitės mūsų pateiktomis priežiūros instrukcijomis.

Skaitykite daugiau

Įspėjamieji pranešimai ir taisyklės

ImageĮspėjamieji pranešimai apie Swarovski kristalus. Visuomet stebėkite kristalus, karoliukus ir perlus, jei šalia yra mažų vaikų. Sužinokite daugiau apie tai, kaip užtikrinti saugumą, kuomet naudojatės Swarovski produkcija.

Skaitykite daugiau