Swarovski sertifikatas

UAB "Silver Dream" yra įgaliotas Swarovski® produktų platintojas Lietuvoje ir kitose šalyse. Mūsų įmonė atitinka visus Swarovski pateiktus reikalavimus ir siūlo didžiausią Swarovski kristalų asortimentą visame Baltijos regione. Swarovski yra aukščiausios kokybės kristalų ir juvelyrinių dirbinių prekinis ženklas nuo 1895 metų. Swarovski atpažįstamas dėl inovatyvių sprendimų, meistriškumo bei bendradarbiavimo su aukščiausios klasės dizaineriais ir prekiniais ženklais mados, juvelyrikos, aksesuarų, interjero dizaino bei apšvietimo industrijos srityse visame pasaulyje. Gausybės įvairių spalvų, efektų, formų ir dydžių kristalai suteikia plačias galimybes įvairiems projektams. Kodėl SWAROVSKI?

Image


X-Cut kristalų pjūvio technologija

ImageUnikali Swarovski X-Cut technologija, pagrįsta moksliniais principais, yra sukurta Amerikos Gemologijos instituto, klasifikuojančio deimantus. Pažangių optinių matavimų ir labai tikslios produkcijos gamybos dėka Swarovski pateikia puikius, aukščiausios kokybės pjūvius, kuriems būdingi daugiasluoksniai paviršiai ir kampai; vieni populiariausių ir žinomiausių tokių pjūvių - XILION ir XIRIUS X-Cut. Ši technologija suteikia kristalams daugiau skaidrumo ir spindesio. Tai tapo neatsiejamomis savybėmis, kalbant apie nepaprastus Swarovski kristalus.

Hotfix kristalų pritaikymo technologija karštais klijais

ImageSwarovski Hotfix klijavimo karštais klijais technologija – tai lankstus ir patvarus metodas, kuris buvo tarsi revoliucija kristalų pritaikymo srityje. Ant kristalų plokščios nugarėlės esantys specialūs klijai yra ypač lengvai prisitaikantys. Jie yra aktyvuojami 120°C laipsnių temperatūroje. Hotfix kristalų klijavimas yra tinkamas kone visiems tekstilės gaminiams: įvairiems drabužiams, interjero detalėms ir aksesuarams. Klijavimo karštais klijais galimybės lengvai valdyti procesą dažnai suvilioja populiariausius prekės ženklus ir dizainerius.

Platinum Pro padengimo technologija

ImageNaudodamiesi plačiomis mokslinių tyrimų ir technologijų galimybėmis, Swarovski nustatė naujus kristalų gamybos ir patvarumo standartus. Prie to prisidėjo Platinum Pro padengimo technologija. Ši technologija – ne tik atspari aplinkos poveikiui (chlorui, druskai, vandeniui ir kvepalams), bet ir įvairiems procesams (litavimui, galvanizavimui), o visa tai suteikia ilgaamžiškumą ir patikimumą.

Kristalai – pagaminti Austrijoje

ImageAustrija, kaip ir Swarovski kristalai, tapo neatsiejama nuo kokybės. Dėl aukštos kvalifikacijos darbuotojų, sąžiningų darbo sąlygų, techninės kompetencijos, tikslumo ir patikimumo, bei laikantis aukštų aplinkos apsaugos standartų, Swarovski pelnė nepriekaištingą reputaciją. Iš pradžių natūralus šalies vandens gausumas paskatino Daniel Swarovski 1895 metais įsteigti kompaniją Vaten mieste, aukštai Austrijos Alpėse. Būtent čia kūrėjas pradėjo naudoti tausios hidroelektrinės jėgą, kuri padėjo gaminti Swarovski kristalus ir įgyvendinti jo viziją. Swarovski pasiryžo investuoti į ateitį, kurioje vyrautų inovacijos, tvarumas ir pagarba kiekvienam individui, o visa tai atvestų Austriją į sėkmę ir šlovę.