Kristalai.lt - įgyvendinkime Jūsų svajones!

SWAROVSKI KRISTALAI – PRECIOSA KRISTALAI – SIDABRINĖS DETALĖS – JUVELYRINIAI DIRBINIAI

Sveiki atvykę į Kristalai.lt!

Ieškote priemonių savo kūrybinėms idėjoms įgyvendinti? O galbūt tiesiog norite įnešti daugiau spindesio į savo kasdienybę? Mūsų parduotuvėje rasite viską, ko reikia! Siūlome didžiausią Swarovski kristalų ir Swarovski Zirconia (CZ) asortimentą visame Baltijos regione, rekomenduojame juos derinti su aukščiausios kokybės sidabrinėmis detalėmis ir kviečiame ieškoti netradicinių kūrybinių sprendimų su čekiško stiklo "Preciosa" gaminiais. Tinkamų priemonių mūsų parduotuvėje ras ir klasikos šalininkai ir ekstravagancijos, karščiausių naujienų ieškotojai!

Kas mes?

ImageMes - UAB Silver Dream. Savo veiklą pradėjome daugiau nei prieš 10 metų, pradžia buvo kukli - vos kelios kristalų dėžutės, o kelionė pareikalavo daug pastangų ir bemiegių naktų. Tačiau tos kelios kristalų dėžutės virto tarptautiniu verslu ir didžiuojamės tuo, kas esame dabar. Už tai dėkingi esame Jums, nes tik Jūsų nesibaigiančios ir vis drąsesnės idėjos skatino mus plėsti savo asortimentą, ieškoti naujų sprendimų ir diena iš dienos tobulėti kartu su Jumis.

Mūsų misija yra teikti klientams aukščiausios kokybės originalius kristalus, juvelyrinius gaminius ir jiems gaminti skirtas detales vietinėse ir tarptautinėse rinkose.

Mūsų vizija yra tapti aukščiausios kokybės juvelyrinių dirbinių gamybos lyderiu tarptautinėse rinkose.

Ką mes siūlome?

ImageLabiausiai didžiuojamės galėdami pasiūlyti platų asortimentą aukščiausios kokybės, originalių Swarovski kristalų, atkeliavusių tiesiai iš Austrijos. Swarovski kristalų panaudojimo galimybės pasiekė neapsakomus mastus. Dar ne taip senai dauguma įsivaizdavome, jog jie gali būti tik papuošalų ar drabužių dekoravimo dalis, tačiau paskutiniu metu Swarovski kristalai užkariavo visas sferas, kuriose įmanomas meno ir dizaino prisilietimas: aksesuarai, avalynė, architektūra, interjeras, automobilių, sporto inventoriaus dekoravimas ir dar daugelis kitų sričių.

Pas mus galite įsigyti Swarovski Zirconia - geriausių ir labiausiai deimantus primenančių kubinių cirkonių (CZ) šiandieninėje rinkoje, kurie suteiks išskirtinį spindesį Jūsų dizainams!

Ieškantiems pigesnių alternatyvų siūlome čekiško stiklo "Preciosa" kristalus, o norintiems netradicinių sprendimų - "Preciosa Ornela" suspausto stiklo karoliukus. Žaismingi modeliai, patrauklios spalvos ir netobulai tobulos formos norintiems sukurti kažką ypatingo.

Idėjas bus lengviau įgyvendinti su mūsų parduodamomis sidabrinėmis ar žalvarinėmis detalėmis bei Amerikiečių kompanijų BeadSmith ir Beadalon prekėmis (replės, troseliai, įvairūs rinkiniai ir kt.). Taigi, pas mus rasite visko, ko reikia Jūsų idėjai įgyvendinti. Padarykime tai kartu!

Kuo mes tikime?

Image Idėjos - tikime Jūsų idėjomis ir uoliai dirbame kartu su Jumis, kad jos padovanotų šiam pasauliui dar daugiau grožio.
Kokybė - prekiaujame labiausiai šioje rinkoje pripažintų ir geriausių įvertinimų sulaukusių prekinių ženklų produkcija, todėl galite būti tikri, jog gausite tik aukščiausios kokybės prekes.
Atsakomybė - esame žmonės, todėl natūralu, jog kartais galime suklysti. Taip nutinka netyčia, tačiau visuomet prisiimame atsakomybę už retkarčiais pasitaikančias klaidas.
Bendravimas ir pagalba - sėkmingo bendradarbiavimo pagrindas. Turite klausimų, iškilo problemų renkantis prekę, turite nusiskundimų dėl gautos prekės? Susisiekite su mumis ir viską išspręsime kartu.
Nuolatinis tobulėjimas - visos aukščiau paminėtos vertybės ir verslo vystymas, vadovaujantis jomis, skatina nepaliaujamai tobulėti. Viršūnę pasiekti sunku, tačiau pažadame, kad niekada nesustosime!

Kodėl turėtumėte mumis pasitikėti?

Mes siūlome plačiausią Preciosa produktų asortimentą ir​ esame ​vienintelis oficialus Preciosa partner​is ​Baltijos šalyse. Patvirtinantį sertifikatą rasite čia.

Visos mūsų parduodamos sidabrinės detalės (taip pat ir paauksuotos) patikrintos VĮ Lietuvos prabavimo rūmų ir atitinka Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimus, būtinus prekiaujant tauriaisiais metalais. Pusgaminiai bei galutiniai gaminiai yra 925 prabos, be nikelio, o galutiniai juvelyriniai dirbiniai turi ir nacionalinę prabą.

Image

Kurkime kartu!

Kristalai.lt komanda