Kristalai.lt - įgyvendinkime Jūsų svajones!

SWAROVSKI KRISTALAI – PRECIOSA KRISTALAI – SIDABRINĖS DETALĖS – JUVELYRINIAI DIRBINIAI

Sveiki atvykę į Kristalai.lt!

Ieškote priemonių savo kūrybinėms idėjoms įgyvendinti? O galbūt tiesiog norite įnešti daugiau spindesio į savo kasdienybę? Mūsų parduotuvėje rasite viską, ko reikia! Siūlome didžiausią Swarovski kristalų asortimentą visame Baltijos regione, rekomenduojame kristalus kombinuoti su mūsų aukščiausios kokybės sidabrinėmis detalėmis ir kviečiame ieškoti netradicinių kūrybinių sprendimų su čekiško stiklo "Preciosa" gaminiais. Tinkamų priemonių mūsų parduotuvėje ras ir klasikos šalininkai ir ekstravagancijos, karščiausių naujienų ieškotojai!

Kas mes?

ImageMes - UAB Silver Dream. Savo veiklą pradėjome daugiau nei prieš 10 metų, pradžia buvo kukli - vos kelios kristalų dėžutės, o kelionė pareikalavo daug pastangų ir bemiegių naktų. Tačiau tos kelios kristalų dėžutės virto tarptautiniu verslu ir didžiuojamės tuo, kas esame dabar - oficialus Swarovski® partneris. Už tai dėkingi esame Jums, nes tik Jūsų nesibaigiančios ir vis drąsesnės idėjos skatino mus plėsti savo asortimentą, ieškoti naujų sprendimų ir diena iš dienos tobulėti kartu su Jumis.

Galime pasidžiaugti ir tuo, jog ilgainiui įgijome Swarovski® pasitikėjimą ir tapome "Ingredient branding" programos nariais. Ši Swarovski® programa įkvėpė mus ne tik platinti Swarovski produkciją, skirtą gamybai, bet ir patiems kurti papuošalus su Swarovski kristalais. Šiuos gaminius puošia "Crystals from Swarovski" pasitikėjimo ženklas.

Mūsų misija yra teikti klientams aukščiausios kokybės originalius kristalus, juvelyrinius gaminius ir jiems gaminti skirtas detales vietinėse ir tarptautinėse rinkose.

Mūsų vizija yra tapti aukščiausios kokybės juvelyrinių dirbinių gamybos lyderiu tarptautinėse rinkose.

Ką mes siūlome?

ImageLabiausiai didžiuojamės galėdami pasiūlyti platų asortimentą aukščiausios kokybės, originalių Swarovski kristalų, atkeliavusių tiesiai iš Austrijos. Swarovski kristalų panaudojimo galimybės pasiekė neapsakomus mastus. Dar ne taip senai dauguma įsivaizdavome, jog jie gali būti tik papuošalų ar drabužių dekoravimo dalis, tačiau paskutiniu metu Swarovski kristalai užkariavo visas sferas, kuriose įmanomas meno ir dizaino prisilietimas: aksesuarai, batai, architektūra, apšvietimo detalės, automobilių, sporto inventoriaus dekoravimas ir dar daugelis kitų sričių.

Ieškantiems pigesnių alternatyvų siūlome čekiško stiklo "Preciosa" kristalus, o norintiems netradicinių sprendimų - "Preciosa Ornela" suspausto stiklo karoliukus. Žaismingi modeliai, patrauklios spalvos ir netobulai tobulos formos norintiems sukurti kažką ypatingo.

Idėjas bus lengviau įgyvendinti su mūsų parduodamomis sidabrinėmis detalėmis (turime ir paauksuotų) bei Amerikiečių kompanijos BeadSmith prekėmis (replės, troseliai, įvairūs rinkiniai ir kt.). Taigi pas mus rasite visko, ko reikia Jūsų idėjai įgyvendinti, padarykime tai kartu!

Kuo mes tikime?

Image Idėjos - tikime Jūsų idėjomis ir uoliai dirbame kartu su Jumis, kad jos padovanotų šiam pasauliui dar daugiau grožio.
Kokybė - ruošiant Jūsų užsakymus atrenkame tik geriausios kokybės prekes.
Atsakomybė - esame žmonės, todėl natūralu, jog kartais galime suklysti. Taip nutinka netyčia, tačiau visuomet prisiimame atsakomybę už retkarčiais pasitaikančias klaidas.
Bendravimas ir pagalba - sėkmingo bendradarbiavimo pagrindas. Turite klausimų, iškilo problemų renkantis prekę, turite nusiskundimų dėl gautos pekės? Susisiekite su mumis ir viską išspresime kartu.
Tarpusavio supratimas - suprantame, jog norite gauti kokybiškas prekes ir norite jas gauti kaip įmanoma greičiau. Tikimės, kad suprantate, jog dirbame labai sunkiai, kad taip ir būtų :) tačiau netikėtumo faktorius kartais ir mums pakiša koją, būkite supratingi ir atlaidūs :)
Nuolatinis tobulėjimas - visos aukščiau paminėtos vertybės ir verslo vystymas, vadovaujantis jomis, skatina nepaliaujamai tobulėti. Viršūnę pasiekti sunku, tačiau pažadame, kad niekada nesustosime!

Kodėl turėtumėte mumis pasitikėti?

Swarovski kristalus gauname tiesiogiai iš šios srities lyderės, Austrijoje įsikūrusios kompanijos Swarovski®, todėl galite būti tikri, jog tai originalūs Swarovski kristalai. Partnerystę patvirtinantį sertifikatą rasite čia. Strateginės partnerystės su Swarovski® dėka, UAB Silver Dream tapo „Ingredient branding“ programos nare. Ši partnerystės programa Swarovski ženklą supančias vertybes perduoda ir naujam juvelyriniam gaminiui, kuriame naudojami Swarovski kristalai. Taigi galite būti tikri, jog mūsų parduodami gaminiai yra su originaliais Swarovski kristalais ir atitinka visus partnerystės programos reikalavimus, leidžiančius naudoti "Crystals from Swarovski" pasitikėjimo ženklą.

Visos mūsų parduodamos sidabrinės detalės (taip pat ir paauksuotos) patikrintos VĮ Lietuvos prabavimo rūmų ir atitinka Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimus, būtinus prekiaujant tauriaisiais metalais. Pusgaminiai bei galutiniai gaminiai yra 925 prabos, be nikelio, o galutiniai juvelyriniai dirbiniai turi ir nacionalinę prabą.

Image

Kurkime kartu!

Kristalai.lt komanda