Spindinčių kristalų, spalvingų karoliukų, įvairių metalinių bei sidabrinių detalių ir patvarių įrankių pasirinkimas

SVEIKI ATVYKĘ Į KRISTALAI.LT!

Ieškote priemonių savo kūrybinėms idėjoms įgyvendinti? O galbūt tiesiog norite įnešti daugiau spindesio į savo kasdienybę? Mūsų parduotuvėje rasite viską, ko reikia! Nesvarbu, ar esate profesionalas, mėgėjas ar tik pradedantis, mūsų spindinčių kristalų, spalvingų karoliukų, įvairių metalinių bei sidabrinių detalių ir patvarių įrankių pasirinkimas turi viską, ko reikia, kad būtų įgyvendintos jūsų kūrybinės vizijos. Klasikos ir estetikos mylėtojai, kūrybingi ir ekscentriški maištininkai, ekstravagancijos garbintojai – visi mūsų parduotuvėje ras kažką ypatingą! Atraskite mūsų asortimentą jau šiandien ir išsirinkite tinkamiausias priemones savo projektams!

KAS MES ESAME?

Daugiau nei prieš dešimtmetį mūsų kelionė prasidėjo nuo kuklios pradžios – vos kelios dėžės kristalų, o visas kelias pareikalavo daug pastangų ir bemiegių naktų. Galiausiai, šios kelios dėžutės išaugo į tarptautinį verslą, kuris mus verčia didžiuotis! Ir už tai esame dėkingi Jums – mūsų mylimiems klientams. Tik Jūsų nesibaigiančios, vis ambicingesnės ir kūrybiškesnės idėjos paskatino mus plėsti asortimentą, ieškoti naujų galimybių ir kasdien tobulinti savo parduotuvę.

Mūsų misija – pasiūlyti platų aukštos kokybės kristalų, papuošalų bei aksesuarų gamybos priemonių pasirinkimą tiek vidaus, tiek tarptautinėje rinkoje.

Mūsų vizija – tapti pirmaujančia kristalų ir kitų papuošalų bei aksesuarų gamybos įmone, siūlančia aukščiausios kokybės produkciją visame pasaulyje.

KĄ MES SIŪLOME?

Kristalai, detalės, karoliukai, priemonės ir priedaiBūdami vieni iš nedaugelio Swarovski® įgaliotųjų platinimo partnerių, patvirtintiems klientams ir toliau siūlome neįtikėtinai platų išskirtinių Swarovski kristalų asortimentą. Tiems, kurie neatitinka kriterijų arba pasirenka nepasirašyti sutarties su Swarovski, siūlome aukščiausios kokybės Austrijoje pagamintus mūsų pačių prekės ženklo – Primero Crystals – kristalus, kurie konkuruoja tik su geriausiais rinkoje.

Be aukščiausios kokybės Swarovski ir Primero kristalų, siūlome ir autentišką čekiško stiklo Preciosa produkciją, kuri pasižymi plačiu išskirtinių gaminių asortimentu.

Puikiai suprantame norą sukurti unikalų projektą net ir tada, kai kyla biudžeto apribojimų. Tam savo asortimente turime Aurea Crystals kolekciją – pigesnę alternatyvą su plačiu nuostabių spalvų asortimentu.

Idėjas su daugeliu šių kristalų bus dar lengviau įgyvendinti, naudojant mūsų sidabrines ir metalines detales, kurių didžiulis asortimentas dar labiau praplečia kristalų panaudojimo galimybes.

Karoliukų vėrimo entuziastai gali atrasti platų asortimentą žinomiausių prekių ženklų, tokių kaip Miyuki, Matubo, Polaris ar Rutkovsky. Taip pat šį asortimentą papildo metaliniai karoliukai bei intarpai. Žaismingas dizainas, išskirtinės spalvos ir nuostabiai netobulos karoliukų formos kiekvienam dizainui suteiks kažką unikalaus ir išskirtinio.

Be to, mūsų parduotuvėje rasite platų populiariausių įrankių ir priemonių asortimentą, kurie yra būtini kuriant bet kokį projektą. Nesvarbu, ar esate patyręs meistras, ar pradedantysis, mes turime viską, ko reikia, kad jūsų kūrybinės idėjos virstų realybe.

KUO MES TIKIME?

Didelis kristalų asortimentas Bendradarbiavimas su Jumis padėjo mums išskirti svarbiausias vertybes, kurias puoselėjame ir kuriomis vadovaujamės kasdieniuose darbuose:
Idėjos – mes tvirtai tikime Jūsų idėjomis ir uoliai dirbame kartu, kad Jūsų kūrybiniai projektai suteiktų pasauliui dar daugiau grožio.
Kokybė – siūlome labiausiai rinkoje pripažintų ir geriausiai įvertintų prekinių ženklų produkciją, todėl galite būti tikri, jog įsigysite tik aukščiausios kokybės prekes.
Atsakingumas – esame žmonės, todėl natūralu, jog kartais galime suklysti, tačiau visuomet prisiimame atsakomybę už retkarčiais pasitaikančias klaidas. Taip pat, kiek galėdami stengiamės išnaudoti technologinius sprendimus, kad sumažintume žmogiškųjų klaidų riziką.
Komunikacija ir pagalba – tikime, kad efektyvus bendravimas ir pagalba yra sėkmingo bendradarbiavimo pagrindas. Jei renkantis prekę kiltų kokių nors klausimų ar iškiltų kitų problemų, nedvejodami susisiekite su mumis ir kartu rasime sprendimą.
Nuolatinis tobulėjimas – visuomet stengiamės lanksčiai žvelgti į nuolat besikeičiančią aplinką ir klientų atsiliepimus.
Visos aukščiau išvardintos vertybės ir verslo vystymas, vadovaujantis jomis, skatina nepaliaujamai tobulėti. Viršūnę pasiekti sunku, tačiau pažadame, kad niekada nesustosime!

KODĖL TURĖTUMĖTE MUMIS PASITIKĖTI?

Tikime, kad turėdami daugiau nei dešimties metų patirtį juvelyrikos ir „pasidaryk pats“ rinkose, tiekdami aukštos kokybės produkciją bei siūlydami puikų klientų aptarnavimą, galime užsitarnauti Jūsų pasitikėjimą.

Kaip Swarovski® įgaliotasis platinimo partneris ir Preciosa įgaliotasis partneris Baltijos šalyse, siūlome originalius aukščiausios kokybės kristalus ir komponentus, užtikrinančius, kad mūsų klientai gautų tik tai, kas geriausia. Be to, mes dar labiau išplėtėme aukščiausios kokybės produktų pasirinkimą, pristatydami savo prekės ženklą - Primero Crystals.

Visi mūsų sidabro gaminiai yra tikrinami VĮ „Lietuvos prabavimo rūmai“, o visi mūsų pagaminti sidabriniai papuošalai taip pat yra pažymėti nacionaliniu prabos ženklu. Taigi mūsų gaminiai iš sidabro atitinka visus Lietuvos Respublikos ir ES teisės aktų reikalavimus, būtinus prekiaujant tauriaisiais metalais, taip suteikiant mūsų klientams garantiją, kad savo projektams jie perka aukščiausios kokybės produkciją.

Esame įsipareigoję išlaikyti savo reputaciją aukštame lygyje, suteikiant savo klientams geriausius produktus ir paslaugas.

Kurkime kartu!

Kristalai.lt komanda

Aukščiausios kokybės kristalai, detalės, karoliukai, įrankiai