Prekių grąžinimas

  Pardavėjas supranta, kad internetu pirkta prekė, kai matoma tik jos nuotrauka, gali ne visada atitikti Jūsų lūkesčius, todėl Kristalai.lt įsigytą prekę galite grąžinti per 15 kalendorinių dienų nuo jos gavimo dienos, apie tai informavus el. paštu [email protected]. Informuoti apie norimas grąžinti prekes yra privaloma, nes kitu atveju pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamų prekių. Mums gavus grąžinimas prekes, atgausite sumokėtus pinigus. Pardavėjas pasirengęs suteikti išsamią informaciją apie kiekvieną prekę, tad jei turite abejonių dėl norimos įsigyti prekės, prieš pateikdami užsakymą, parašykite el. laišką.

  Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:
  Grąžinamos prekės turi būti tokioje pačioje pakuotėje (netaikoma tuo atveju, kai prekės buvo gautos pažeistoje pakuotėje) arba taip pat saugiai supakuotos.
  Prekės turi būti nenaudotos, nesugadintos ir nepakeitusios prekinės išvaizdos.
  Kartu su grąžinamomis prekėmis turi būti pridėta prekių įsigijimo (PVM sąskaitos - faktūros) dokumento kopija.

  Išimtys:
  Pardavėjas gali nepriimti grąžinamų Beadsmith prekių (replių, troselių ir pan.), jei pakuotė buvo pažeista, o prekė pradėta naudoti.
  Juvelyrinių dirbinių, kurie jau buvo dėvėti, grąžinimai nepriimami. Nedėvėti gaminiai turi būti grąžinami su visomis etiketėmis ir originalioje pakuotėje.
  Prekių, kurios buvo užsakytos specialiai Jums (naujas modelis ar didesnis kiekis), grąžinimai nepriimami.

  Grąžinamas prekes prašome siųsti šiuo adresu:
  Silver Dream, UAB
  Deltuvos g. 39R
  20126 Ukmergė, Lietuva

  Svarbu:
  Grąžinamas prekes rekomenduojame siųsti registruotu paštu, nes tik tokiu atveju galėsite matyti, kada prekės bus pristatytos pardavėjui, o siuntos praradimo atveju turėsite galimybę gauti kompensaciją iš Lietuvos pašto. Prekių grąžinimas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikoje galiojančiais teisės aktais.
  Dėmesio! Prekių grąžinimo išlaidas privalo padengti pirkėjas, išskyrus atvejus, kai grąžinamos nekokybiškos arba klaidingos komplektacijos prekės.