Prekių grąžinimas

  Pardavėjas supranta, kad internetu pirkta prekė, kai matoma tik jos nuotrauka, ne visada gali atitikti Jūsų lūkesčius, todėl bet kurią Kristalai.lt įsigytą prekę galite grąžinti per 15 kalendorinių dienų nuo jos gavimo dienos, apie tai informavus el. paštu [email protected]. Informuoti apie norimas grąžinti prekes privaloma, nes kitaip pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinimo. Grąžintą prekę galite pasikeisti į kitą arba susigrąžinti už ją sumokėtus pinigus. Pardavėjas pasirengęs suteikti išsamią informaciją apie kiekvieną prekę, tad jei turite abejonių dėl norimos įsigyti prekės, parašykite el. laišką prieš pateikdami užsakymą.

  Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:
  Grąžinamos prekės turi būti tokioje pačioje tvarkingoje pakuotėje (netaikomas tuo atveju, kai prekės buvo gautos pažeistoje pakuotėje) arba taip pat saugiai supakuotos.
  Prekės turi būti nenaudotos, nesugadintos ir nepakeitusios prekinės išvaizdos.
  Kartu su grąžintomis prekėmis turi būti pridėta prekių įsigijimo dokumento (PVM sąskaitos - faktūros) kopija.

  Išimtys:
  Pardavėjas gali nepriimti Beadsmith prekių (replių, troselių ir pan.) grąžinimo, jei pakuotė buvo pažeista, o prekė pradėta naudoti.
  Juvelyrinių dirbinių, kurie jau buvo dėvėti, grąžinimai nepriimami. Nedėvėti gaminiai turi būti grąžinami su visomis etiketėmis ir originalioje pakuotėje.
  Prekių, kurios buvo užsakytos specialiai Jums (naujas modelis ar didesnis kiekis), grąžinimai nepriimami.

  Grąžinamas prekes prašome siųsti šiuo adresu:
  Silver Dream, UAB
  Deltuvos g. 39R
  20126 Ukmergė, Lietuva

  Svarbu:
  Grąžinamas prekes rekomenduojame siųsti registruotu paštu, nes tik tokiu atveju galėsite matyti, kada prekės bus pristatytos pardavėjui, o siuntos praradimo atveju turėsite galimybę gauti kompensaciją iš Lietuvos pašto. Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikoje galiojančiais teisės aktais.
  Dėmesio! Prekių grąžinimo išlaidas privalo padengti pirkėjas, išskyrus atvejus, kai grąžinamos nekokybiškos arba klaidingos komplektacijos prekės.