PRIVATUMO POLITIKA

Ši elektroninė parduotuvė priklauso UAB „Silver Dream" įmonės kodas 135792314, registracijos adresas Kęstučio a. 2-3, Ukmergė.

Bendrosios nuostatos
Privatumo politika nustato, kaip ir kodėl UAB „Silver Dream“ (toliau - Mes arba Silver Dream) tvarko, naudoja informaciją, gautą iš savo klientų, apsiperkančių internetinėje parduotuvėje www.kristalai.lt (toliau - internetinė parduotuvė).
Asmenys, užpildę registracijos formą, arba pateikę užsakymą internetinėje parduotuvėje https://www.kristalai.lt, ir nurodę savo asmens duomenis, yra laikomi susipažinusiais su šia Politika, ir sutinka, kad Silver Dream nurodytus duomenis tvarkys šioje privatumo politikoje bei Lietuvos Respublikos ar Europos Sąjungos teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.

KODĖL MES RENKAME INFORMACIJĄ APIE JUS?
Informaciją apie Jus Mes renkame tam, kad galėtume įvykdyti savo sutartinius įsipareigojimus Jums (paruošti ir pristatyti Jums prekes, kurias užsisakėte) ir tam, kad galėtume pateikti Jums aktualius Mūsų internetinės parduotuvės pasiūlymus bei naujienas.

KOKIĄ INFORMACIJĄ IR KOKIU TIKSLU RENKAME?
Norint pateikti užsakymą/užsiregistruoti Mūsų internetinėje parduotuvėje, prašysime, jog pateiktumėte šiuos duomenis:
Vardas Pavardė
Mokėtojo/ Gavėjo adresas (jie gali būti vienodi ar skirtis)
Kontaktiniai duomenys - el. paštas ir tel. numeris
Registruojantis bus prašoma sugalvoti slaptažodį.
Registracijos metu sukuriama Jūsų asmeninė paskyra, prie kurios prisijungus, bet kuriuo metu galite keisti savo asmeninius duomenis ir/ar slaptažodį.
Jei turite įmonę ar individualią veiklą ir norite, jog užsakymų PVM sąskaitose - faktūrose atsispindėtų ši informacija, tuomet pateikiant užsakymą/registruojantis Mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat galite pateikti šiuos duomenis:
Įmonės pavadinimas
Įmonės registracijos numeris ar individualios veiklos numeris
PVM mokėtojo kodas.
Šios informacijos pateikimas nėra privalomas, Mes tokios informacijos nereikalaujame. Tačiau jei sąskaitas planuojate įtraukti į įmonės apskaitą, tuomet atsižvelgiant į galiojančių teisės aktų reikalavimus, tokių duomenų pateikimas yra būtinas.
Pateikdami šiuos duomenis Jūs duodate Mums leidimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis pirkimo - pardavimo sutarčių sudarymo ir vykdymo tikslais (kad galėtume paruošti ir pristatyti Jūsų užsakytas prekes).
Dėl pateiktų duomenų teisingumo pilna atsakomybė tenka klientui (Jums), kuris pats pateikia visą informaciją užsakymo pateikimo/registracijos metu.
Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktų nustatyta tvarka Mes renkame informaciją apie Jūsų pirkimo istoriją. Ši informacija taip pat naudojama: nagrinėjant įmonės veiklos efektyvumą, atliekant prekių paklausos/poreikio analizę, siekiant pateikti Jums aktualias naujienas bei pasiūlymus (tiesioginės rinkodaros tikslais).
Siekdami suteikti aukščiausią aptarnavimo kokybę, saugome Jūsų el. laiškus, susijusius su prekėmis, kurias įsigijote ar norite įsigyti.

TREČIŲJŲ ASMENŲ PASLAUGOS
Norėdami tinkamai įgyvendinti savo įsipareigojimus Jums, tam tikra informacija turime dalintis su trečiaisiais asmenimis.
Duomenys, kuriuos pateikiate užsakymo pateikimo/registracijos metu (išskyrus slaptažodį), perduodami įmonėms, su kuriomis bendradarbiaujame, kad galėtume pristatyti Jūsų užsakymą:
AB „Lietuvos paštas"
UAB „DPD Lietuva"
OMNIVA LT UAB
United Parcel Service, Inc (UPS)
DHL International GmbH
Informacijos tretiesiems asmenims yra pateikiama tik tiek, kiek būtina, kad garantuotume sėkmingą Jūsų užsakymų pristatymą.

SLAPUKAI (angl. cookies)
Siekiant, kad Jums būtų suteiktos visos internetinės parduotuvės www.kristalai.lt paslaugos, į Jūsų kompiuterį (įrenginį) gali būti įrašyti slapukai. Įrašytą informaciją Mes naudojame Jūsų, kaip ankstesnio www.kristalai.lt internetinės parduotuvės lankytojo atpažinimui, informacijos apie pirkinius, įdėtus į Jūsų prekių krepšelį, išsaugojimui, internetinės parduotuvės lankomumo statistikos rinkimui.
Jūs turite galimybę peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) Mes įrašome ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus.
Jūs, užpildydamas registracijos formą internetinėje parduotuvėje www.kristalai.lt, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašomi šioje Privatumo politikoje numatyti Slapukai. Šį sutikimą Jūs galite bet kada atšaukti pakeisdama(s) savo interneto naršyklės nustatymus, tačiau tokiu atveju tam tikros internetinės parduotuvės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

SILVER DREAM KLIENTŲ TEISĖS
Jūs bet kuriuo metu turite teisę:
· gauti informaciją apie tai, kokius Jūsų duomenis kaupiame ir kodėl.
· kaip įmanoma greičiau sužinoti apie bet kokius Jūsų informacijos saugumo pažeidimus.
· taisyti ir/ar pildyti Asmens duomenis savo paskyroje. Už pataisytų ir/ar papildytų duomenų teisingumą atsakinga(s) tik Jūs.
· atsisakyti pranešimų apie Jums galiojančius specialius pasiūlymus ar prekių naujienas. Tai padaryti galite paspausdami nuorodą „Atsisakyti šių pranešimų“ gauto elektroninio laiško apačioje arba prisijungę prie savo asmeninės paskyros.
· kreiptis į Mus el. pašto adresu [email protected] dėl Jūsų paskyros panaikinimo.

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
Ši Privatumo politika įsigalioja nuo 2018 m. gegužės mėn.
Mes turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo politikos nuostatas. Visi taisymai ir keitimai vykdomi atsižvelgiant į galiojančius asmens privatumo ir asmens duomenų apsaugos teisės aktus. Bet kokie Privatumo politikos pasikeitimai bus skelbiami ir viešai matomi mūsų tinklapyje https://www.kristalai.lt
Tolesnis naudojimasis Silver Dream internetinės parduotuvės www.kristalai.lt paslaugomis reiškia, jog Jūs susipažinote su šiomis taisyklėmis ir sutinkate jų laikytis.
Visi tarp Silver Dream ir Jūsų iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktų nustatyta tvarka.
Jūsų klausimai, komentarai bei pageidavimai, susiję su Privatumo politika, gali būti teikiami elektroninio pašto adresu [email protected]
Jei manote, jog Jums reikalinga profesionali konsultacija ar pagalba asmens privatumo ar asmens duomenų apsaugos klausimais arba norite pateikti oficialų skundą (tuo atveju, kai nepavyksta susitarti su Mumis), kad buvo pažeistas Jūsų asmens duomenų saugumas, tuomet galite kreiptis į Valstybinę Duomenų Apsaugos Inspekciją:
Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija
A. Juozapavičiaus g. 6
09310 Vilnius
Raštinės tel. (8 5) 279 1445, (8 5) 271 2804
Konsultacijų tel. (8 5) 212 7532
Faks. (8 5) 261 9494
El. paštas: [email protected]
Oficialus tinklapis: https://www.ada.lt/