PRIVATUMO POLITIKA

DUOMENŲ OPERATORIAUS INFORMACIJA

Elektroninė parduotuvė https://www.kristalai.lt (toliau - el. parduotuvė) yra valdoma UAB Silver Dream (toliau - mes), įmonės kodas - 135792314, registracijos adresas - Kęstučio a. 2-3, 20130 Ukmergė, kuri kontroliuoja el. parduotuvės kliento (toliau - Jūsų), duomenų tvarkymą ir prisiima teisinę atsakomybę už jų saugojimą ir naudojimą tiek elektroniniu būdu, tiek fiziniuose dokumentuose.

Kontaktai:
UAB Silver Dream
Deltuvos g. 39R,
20126 Ukmergė, Lietuva
VAT: LT100003716818
Email: [email protected]
Tel: +370 645 02790

KUO SVARBI PRIVATUMO POLITIKA

Privatumo Politikos tikslas yra informuoti Jus apie tai, kokia informacija yra renkama, kaip ji renkama ir saugoma, kokiu tikslu ji renkama. Taip pat nurodomos teisės ir galimi pasirinkimai, susiję su Jūsų duomenų rinkimu, apdorojimu, valdymu ir saugojimu.

Užpildydami registracijos formą arba pateikdami užsakymą mūsų el. parduotuvėje Jūs nurodote, kad susipažinote ir sutinkate su šioje Privatumo politikoje išdėstytomis sąlygomis. Registracija ar apsipirkimas kaip svečiui nėra leidžiami, jei nepatvirtinate, jog susipažinote ir sutinkate su Privatumo Politika.

Jūsų sprendimas registruotis ar pirkti reiškia sutikimą rinkti, apdoroti ir dalytis Jūsų informacija, kaip nurodyta šioje Privatumo politikoje bei Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.

KODĖL REIKIA JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ (TEISINIS PAGRINDIMAS)

Jūsų asmens duomenys reikalingi tam, kad galėtume vykdyti savo sutartinius įsipareigojimus (paruošti ir pristatyti Jūsų užsakymus). Taip pat, mokesčių administravimo, įmonės veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais.

KOKIUS ASMENS DUOMENIS RENKAME

Renkame tik būtiną informacija, reikalingą pardavimo sutarčių sudarymui ir vykdymui bei mokesčių administravimui:
• Vardas ir pavardė
• Mokėtojo ir gavėjo adresas
• Kontaktiniai duomenys (el. paštas ir tel. numeris)
• Slaptažodis (paskyros registravimui)
• Įmonės duomenys (jei taikoma)

Dėl pateiktų duomenų teisingumo pilna atsakomybė tenka klientui, kuris pats pateikia visą informaciją užsakymo pateikimo ar paskyros registravimo metu.

Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktų nustatyta tvarka mes renkame informaciją apie Jūsų pirkimo istoriją. Ši informacija naudojama: nagrinėjant įmonės veiklos efektyvumą, atliekant prekių paklausos analizę, siekiant pateikti Jums aktualias naujienas bei pasiūlymus (tiesioginės rinkodaros tikslais).

Jūsų mokėjimų informacija saugiai apdorojama mokėjimo operatorių ir mes neturime jokios prieigos prie jos.

TREČIŲJŲ ASMENŲ PASLAUGOS IR JŪSŲ ASMENS DUOMENYS

Tam, kad galėtume pristatytti Jūsų užsakymus, turime reikiama informacija dalintis su trečiosiomis šalimis - pristatymo įmonėmis:
• AB Lietuvos paštas
• UAB "DPD Lietuva" (Geopost)
• UAB "Omniva LT" ("Omniva" koncernas)
• United Parcel Service, Inc. (UPS)
• DHL Group

Su šiomis įmonėmis dalinamės tik ta informacija, kuri būtina sklandžiam Jūsų užsakymo pristatymui.

KAM NAUDOJAMI SLAPUKAI?

Naudojant slapukus mūsų el. parduotuvė atpažįsta pakartotinai apsilankantį vartotoją. Slapukai suasmenina Jūsų apsilankymus, kad atitiktų Jūsų individualius pageidavimus, tokius kaip: į krepšelį įdėtų ar pageidavimų sąraše pridėtų prekių išsaugojimas, paskyros nuostatos, prisijungimo informacija ir pan.. Trumpai - slapukai padeda suteikti Jums geriausią ir patogiausią el. parduotuvės naudojimosi patirtį.

Slapukus galite valdyti naudodami savo interneto naršyklės nustatymus, tačiau slapukų pakeitimai gali turėti įtakos sklandžiam aukščiau paminėtų funkcijų veikimui.

JŪSŲ TEISĖS

Jūs turite teisę:
• Gauti informaciją apie tai, kokius asmeninius duomenis renkame ir kodėl;
• Kaip įmanoma greičiau sužinoti apie bet kokius galimus Jūsų asmeninės informacijos saugumo pažeidimus;
• Pridėti ar koreguoti informaciją savo paskyroje pagal poreikį;
• Bet kuriuo metu atsisakyti reklaminių pranešimų prenumeratos;
• Pareikalauti ištrinti savo asmeninę paskyrą.

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

Ši Privatumo Politika įsigaliojo nuo 2018 m. gegužės mėn., paskutiniai keitimai daryti 2024 m. liepos mėn..

Privatumo politika yra reguliariai peržiūrima, siekiant užtikrinti, kad būtų laikomasi privatumo ir duomenų apsaugos įstatymų. Visi atlikti pakeitimai bus paskelbti šiame puslapyje. Tolesnis naudojimasis mūsų el. parduotuve reiškia, kad Jūs sutinkate su šioje privatumo politikoje nurodytomis sąlygomis.

Jei turite klausimų, komentarų ar prašymų, susijusių su privatumo politika, susisiekite su mumis el. paštu [email protected].

Jei manote, kad pažeidėme duomenų apsaugos įstatymus, turite teisę kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją:

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija
L. Sapiegos g. 17, 10312 Vilnius
Tel. +370 5 271 28 04, +370 5 279 1445
El. paštas [email protected]
E. pristatymo dėžutė: 188607912
Konsultacijų tel.: +370 5 212 7532
Oficiali svetainė: https://vdai.lrv.lt/lt/

Visi iškilę ginčai sprendžiami geranorišku tarpusavio susitarimu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktų nustatyta tvarka.